Stuttgart je nakon 17 godina srušio Bayern na svome terenu! Sada ga može i preteći u ligi...

Leonida Stergiou (29) je odveo domaćine u vodstvo, da bi Harry Kane izjednačio iz penala u 37. minuti. Momčad iz Baden-Wuerttemberga je u drugom dijelu golovima Korejca Woo-Yeonga (83) i Kongoanca Silasa (90+3)

U derbiju 32. kola Bundeslige Stuttgart je na svom stadionu s 3-1 nadigrao Bayern, pa Bavarci na drugom mjestu bježe samo dva boda Stuttgartu.

Leonida Stergiou (29) je odveo domaćine u vodstvo, da bi Harry Kane izjednačio iz penala u 37. minuti. Momčad iz Baden-Wuerttemberga je u drugom dijelu golovima Korejca Woo-Yeonga (83) i Kongoanca Silasa (90+3). Bayern ima 69 bodova, a Stuttgart 67. Švabe su tako prvi put nakon šest godina pobijedile Bayern. Bilo je to tada na Allianz Areni, a ovo im je prva pobjeda protiv bavarskog velikana na domaćem terenu nakon studenog 2007.!

VfB Stuttgart - Bayern Munich

Lovro Majer je asistirao za drugi gol Wolfsburga, koji je s 3-0 nadigrao Darmstadt. Prvi pogodak za domaćina zabio je Patrick Wimmer u osmoj minuti, a tri minute kasnije Dabac Jonas Wind je na dodavanje Majera povisio 2-0. Danskom napadaču Windu lijepo je asistirao hrvatski reprezentativac Lovro Majer (26). Za goste je cijelu utakmicu odigrao Matej Maglica.

Borussia je u Dortmundu s 5-1 svladala Augsburg, za koji je Dion Drena Beljo igrao od 67. minute. Borussia je nakon pobjede nad PSG-om u Ligi prvaka, s pričuvnom postavom nadigrala Augsburg, a dva gola je zabio Yousuffa Mukouko, dok su po jedan dodali Nmecha, Malen i Reus. Werder i Borussia  (M) su odigrali 2-2.